USMED Dijital Medya Raporu – Ocak 2014

 

Üyesi olmaktan gurur duyduğum Uluslararası Sosyal Medya Derneği (USMED) 2014 yılına projelerini hayata geçirerek tüm hızıyla çalışarak devam etmektedir. En son Yeşilay kurumu ile işbirliğine giden ve gençlerin bilinçlendirilmesi anlamında bir çok projeler üzerinde duran USMED bu projelerden birini hayata geçirdi.

Sosyal Medya Okulu olarak tanıtılan gençlerin etkin ve bilinçli Sosyal Medya kullanmalarını amaçlayan projenin eğitimleri başladı. USMED Genel Sekreteri Salih Çaktı tarafından gerçekleştirilen etkinlikle gençlerin sosyal medyanın güvenli kullanımı bilincinin kazandırılması, bağımlığın önlenmesi hedefleniyor.

Yapılan çalışmalar ve projeler ne kadar iyi ve yararlı olsa da, bunların medya ve dijital ortamda duyurulması asıl etkinliğini artıracak olan çalışmalardır. Bu konuda da ne kadar başarılı olduğunu anlamak için Ocak 2014 tarihinde USMED ile ilgili dijital ortamda çıkan haberleri incelemek gerekir. Bu konuda yaptığım çalışmayı aşağıda bulabilirsiniz. USMED’in 01-18 Ocak tarihleri arasında yayınlanan haberleri ve analizi aşağıdaki sunumda inceleyebilirsiniz.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Powered by keepvid themefull earn money