Twitter İçin Kullanışlı Araçlar

Twitter’ da takipçilerinizi ne kadar tanıyorsunuz?

 
Twitter anlık kullanımı itibari ve online takipçileri görme gibi özelliği olmadığından aslında kullanıcılar tarafından sürekli bir şeylerin eksik olduğu hissedilir. Twitter her şeyi kendi bünyesinde barındırmasa da bazı araçlar bu işlemleri bize sağlıyor. 
 
 
 
 
 
Bunlardan  ilki Tweriod.com
 
Tweroid twitter hesabımızla giriş yaparak takipçilerimizin hangi günlerde hangi saatlerde yoğun olarak online olduğunu ve hangi saatler arasında en çok tweet atıldığını gösteriyor. 
 
Takipçi Analizi
Burdan takipçilerinizin tavranışlarını takip ederek biraz daha o saatler arasında içerik girerek etkinliğinizi artırabilirsiniz. Bu da etkili içerik girerek takipçinizin artmasını sağlayacaktır. Aracın bir çok özelliği ücretli olsada ücretsiz kısmıda sizin işinizi görecektir.
 
Diğer bir araç ise fakers.statuspeople.com
 
Bu araç twitter takipçilerinizin yüzde olarak sahte (fake), aktif olmayan (ianctive) ve aktif olan olarak göstermesini sağlıyor. Eğer kurumsal bir twitter yönetimi yapıyorsanız yada girdiğiniz içeriklerin paylaşılmasını istiyorsanız aktif kullanıcı sayınızın artması sizin için önemli olacaktır. Örnek olarak 15.000 takipçili twitter hesabımın  ekran görüntüsünü ekliyorum.
aktif takipci
Takipçi Analizi
Fakers.statuspeople aracıda birçok özelliği ücretlidir. Ücretsiz kısmı ile işenizi görebilirsiniz. Bu araçlar sayesinde takipçilerinizi tanıyarak aslında kendi etkinizi büyütüyor olacaksınız.

 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Powered by keepvid themefull earn money