Mükemmel Özellikleriyle Toshiba Qosmio X870

Toshiba, Qosmio serisinin son ürününü 2012 yılında piyasaya sürdü. Daha önceki ürünlerde  de olduğu gibi bu üründe de güncel olarak en mükemmel performansı yakaladı. Tasarımı, performansı ve özellikleriyle teknoloji meraklılarını şaşırtmaya devam ediyor. HD görüntü kalitesinin keyfini çıkartmayı sağlıyor.Ses kalitesi olarak Harman Kardon® stereo hoparlörler ile kullanıcıya dizüstü bilgisayarda da mükemmel ses olabileceğini kanıtlamıştır.
Bir dizüstü bilgisayardan beklediğinizden de fazlasına ulaşmaya ne dersiniz? Dört Çekirdek desteğine sahip Intel® Core™ işlemciler ile 3 GB VRAM’e sahip en yeni NVIDIA® GeForce® GTX ekran kartı yonga kümesinden alır. Ayrıca 2 TB’lık depolama alanı, çift SSD ve karma HDD ile en fazla 32 GB RAM’e sahip 4 bellek yuvası sayesinde sahip olduğu güç kadar alan da sunar.
Slip Stream Teknolojisi desteğine sahip 2×2 Harman Kardon® stereo hoparlörler sayesinde mükemmel ses kalitesi sunar. İki adet tweeter, yüksek çıkışlı bas ve SRS Premium Sound 3D™ ses geliştirmesi sayesinde oyunların daha eğlenceli ve filmlerin ev sineması kalitesinde olmasını sağlar.
Full HD ekranı sayesinde oyunlar ve filmler daha gerçekçi. Ekranın 8 ms’lik yanıt süresi, görüntülerin daha akıcı ve net olmasını sağlar. Standart videoları HD kalitesine yükseltebilir ve Blu-ray ROM sürücüsü sayesinde kusursuz görüntü kalitesi sağlar. HDMI bağlantısı ile, HD ve 3D görüntüleri büyük ekranınıza aktarabilir.
Tasarım olarak müthiş bir görünüme sahiptir.  Siyah dokulu alüminyum kaplama, kırmızı tasarım vurguları, kırmızı ışıklandırmalı böylece her türlü ışık ortamında kullanım kolaylığı. İnce çizgiler ve yenilikçi hoparlör tasarımı ile göz kamaştırıyor.
Şu an Toshiba Qosmio’nun mükemmel özelliklerine uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.
1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Powered by keepvid themefull earn money