2009 yılında Gıda Mühendisliği bölümünü tamamladım. Uzun bir askerlik sürecinden sonra Gıda Mühendisi olarak kısa bir çalışma hayatı geçirdim. Ama istediğimin bu olmadığını anlayarak asıl ilgilendiğim alan olan Sosyal Medyaya yöneldim. Bir süre freelance olarak çalıştım. Profesyonel olarak Sosyal Medya alanında kendimi geliştirmek için Ekim 2012’de Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesinde 600 saatlik Sosyal Medya Uzmanlığı kursuna katıldım. Kurs süresince ve sonrasında bazı projelerde yer aldım. Özel bir firmada Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak görev almaktayım. Birçok farklı blogda içerik oluşturdum. Halen SosyalMedyal.com‘ da yazmaktayım.

Harika bir kadının kocası ve yakışıklı bir çocuğun babasıyım. Çok sayıda Dost sayabileceğim insana sahibim. O yüzden belkide bu zamana kadar gördüğünüz en zengin kişi olabilirim.
Hobi beni bozar. Canım ne istiyorsa o zaman onunla uğraşırım. Hakkımda daha fazla bilgiyi sosyal medya hesaplarımdan alabilirsiniz. Oda kesmezse iletişime geçebilirsiniz.

Powered by keepvid themefull earn money